AGROS-NOVA SOKI Sp. z o.o.

Opinie o AGROS-NOVA SOKI Sp. z o.o.

renia t.

o i nawet nikt chce sobie ponarzekać na to przetwórstwo owoców? ciekawa sytuacja że Polacy nie chcą sobie ponarzekać albo się pokłocić w internecie. ja co prawda dopiero chcę tam iść do pracy, może nawet mężowie coś tutaj znaleźć, ale wiem że i tak bym się negatywnymi komentarzami nie sugerowała, mam swoje zdanie. podobno dobrze płatne nadgodziny są tutaj, tak mi koleżanka mówiła, napiszcie proszę czy to prawda

Zostaw opinię o AGROS-NOVA SOKI Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGROS-NOVA SOKI Sp. z o.o.