A&S Elektrotechnik GmbH

Hamburg

Opinie o A&S Elektrotechnik GmbH

Agnieszka

Mnie osobiście zastanawia, czy do pracy w A&S Elektrotechnik GmbH można aplikować bezpośrednio, czy też może firma korzysta z usług jakiejś agencji pracy bądź też firmy HRowej? Zazwyczaj firmy tego typu niemieckiego pochodzenia nie zajmują się bezpośrednio rekrutowaniem pracowników z innych krajów. @Rozczarowany - a czy Ty wiesz coś więcej na ten temat?

Agnieszka

@Rozczarowany co masz dokładnie na myśli? Spotkała Cię sytuacja, w której zostałeś zaproszony do owej firmy na rozmowę kwalifikacyjną i nie została ona sfinalizowana?

Rozczarowany

Firma zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną i nie dają znaku życia... Przemiał i jeszcze raz przemiał. Nie polecam!

bułka

tak, ale weź pod uwagę że jako elektromonter pracujesz w Niemczech i zarabiasz o wiele większa kasę niż w kraju

Zostaw opinię o A&S Elektrotechnik GmbH - Hamburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&S Elektrotechnik GmbH