HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI

Częstochowa

HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI

Opinie o HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI

mynameis12

Firma bezprawnie wykorzystuje prywatne ogłoszenia ( w tym moje). Po za tym są niesłowni i z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego. Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.

Marta
@mynameis12 25.10.2018 10:49

@mynameis12 A zatem trzeba jak najszybciej wyjaśnić ten problem. Zgłaszałeś go Dyrektorowi tego przedsiębiorstwa? Jeśli ktoś jeszcze chciałby wyrazić swoją opinię na temat HOME EXPERT jako pracodawcy, to serdecznie do tego zachęcam. Im więcej komentarzy w takim charakterze, tym lepiej. Można tam strać się o uzyskanie premii?

Mirosław

@TheSzall Dziękujemy Ci za to, że postanowiłeś nas ostrzec, ale pamiętaj, że tu nie wolno używać danych personalnych konkretnych osób. Próbowałeś zgłaszać komuś tę sytuację, czy jeszcze nie? Jest jakiś pracownik HOME EXPERT, który byłby tak uprzejmy i wyraził swoją opinię o tym pracodawcy? Może warunki zatrudnienia są na tyle klarowne i atrakcyjne, że warto tam złożyć swoje dokumenty? Czekamy na Wasze komentarze.

oszukana agentka
@Mirosław 10.10.2018 16:07

Odradzam pracę w biurze nieruchomości Home Expert Piotr Ogłaza z Wrocławia. Pracowałam tam krótki czas, podczas rekrutacji dużo obiecują, że będzie super, zarobki gigantyczne itp, z tego co wiem nic się nie zmieniło, jest tylko gorzej, problem polega na tym, że tam ludzi nie szanują, mają ich za totalne zero. Mówię szczerze jak jest, jak mówią o wielkich zarobkach proponuję przed podjęciem pracy szczerze porozmawiać z agentami i będzie wiadomo ile się rzeczywiście tam zarabia i jakim kosztem ... Oprócz tego nie dotrzymują wcześniej ustalonych warunków współpracy, zmieniają je w czasie trwania współpracy poprzez wysłanie maila !!! do tego trzeba upominać się o "drobniaki" jakie uda się Tobie zarobić, bo oczywiście jedziesz tylko na samej marnej prowizji, na umowie śmieciowej rzecz jasna.

Marta
@oszukana agentka 13.10.2018 13:32

@oszukana agentka Jest mi naprawdę bardzo przykro z powodu Twoich złych doświadczeń, związanych z pracą w HOME EXPERT. Widać po Twoim wpisie duże rozgoryczenie, ale jedna kwestia jest tu szczególnie ciekawa. Jeśli zmieniają warunki współpracy przez maile, to dla pracowników może to być nie w porządku. Zgłaszałaś to kiedykolwiek Zarządowi firmy?

Karol

Mialem lekkie zderzenie z ta parodia pod tytulem Home Expert. Znalazlem oferte na Otodom, dzwonie do osoby Piotr O. i zostawiam wiadomosc. To samo mieszkanie oglasza rowniez bezposrednio wlascicielka. Dzwonie do wlascicielki a ona bardzo oburzona mowi ze ktos bezprawnie i nielegalnie skopiowal jej prywatna oferte na "swoja strone", podpisana jako Home Expert. Ten podejrzany typ po moim telefonie do jiego, dzwonil nastepnie do niej ze ma klienta na jej mieszkanie i zada prowizji. Wlascicielka oczywiscie odmowila zaplaty tego haraczu wymuszanego przez Piotra O. ktory firmuje piramidke Home Expert. Powiedziala mi ze nie ma zamiaru uzywac zadnych posrednikow, tak ze te pozostale dzialania Home Expert to nieautoryzowana fikcja.

Szukasz pracy?

Krzysztof Banaszek

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed firmą "KRZAK" czyli Home Expert Piotr Ogłaza. 99% ogłoszeń mają NIEAKTUALNYCH !!! 100% ogłoszeń to oferty BEZPRAWNIE wystawione bez zgody właścicieli tych ofert!!! Usługa w tej firmie "KRZAK" kosztuje jedyne 3% netto !!! 100% ŻENADY!!!

Krzysztof Banaszek

Pomijając że na 40 ofert, które znalazłem na otodom wszystkie były nieaktualne, niektóre nawet od 4 lat to od 2 miesięcy czekam na kontakt w sprawie ogłoszenia mieszkania, którym byłem zainteresowany i to wszystko za jedyne 3% netto prowizji w zasadzie za nic. Nie polecam tej żenady. Edit: Żeby dopełnić obraz żenady jaki bije z tej śmiesznej agencji nieruchomości Pan Piotr Ogłaza próbował wymusić na mnie usunięcie opinii wydzwaniając do mnie oraz pisząc tego smsa, co widząc po komentarzach jest jego sprawdzonym sposobem walki z negatywnymi opiniami. Sugerowałbym zrobić coś z przyczyną tych komentarzy a nie ośmieszać się pseudo groźbami bez pokrycia.

Jakub Niezgoda
@Krzysztof Banaszek 15.10.2018 17:49

"Home Expert Piotr Ogłaza" również mi ukradło BEZPRAWNIE moją prywatną ofertę, na szczęście mam wszystko dokładnie udokumentowane i występuję na drogę sądową. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Mirosław

@MarlenKA A, Na wstępie znów chciałbym Ci przypomnieć, że nie wolno tu posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Przykro mi, że zawiodłaś się na usługach firmy HOME EXPERT, ale to nie usprawiedliwia Twojego tonu. Jak planujesz rozwiązać tę sprawę? Jest tu jakiś pracownik wyżej wskazanej firmy? Chcielibyśmy poznać warunki zatrudnienia, jakie tam oferuję - co z atmosferą, zarobkami, itp. Jeśli zatem posiadacie jakieś informację, to zachęcam do aktywnej dyskusji.

ajent
@Mirosław 29.09.2018 17:42

Nie podejmujcie tam pracy bo nie zarobicie. Dojazdy do klientów na własną rękę nie ma żadnych zwrotów kosztów. Podsumowując to pracuje się tam za darmo znaczy się tylko na nędznej prowizji, dokładając do interesu. Poczytajcie te opinie które są prawdziwe bo większość się pokrywa i przekłada na rzeczywistość. Odradzam pracę w biurze Home Expert Piotr Ogłaza.

Mirosław

Widzę, że nikt jeszcze tu nie pisał. Może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI? Warto dzielić się swoimi opiniami, to bardzo pomaga potencjalnym przyszłym pracownikom.

była agentka
@Mirosław 26.06.2018 00:48

Dajcie sobie spokój z pracą w tym "pseudo" biurze nieruchomości Home Expert Piotr Ogłaza. Tak naprawdę ta firma niczego nie gwarantuje, tj. musisz założyć własną działalność gospodarczą i musisz ze swojej kieszeni płacić składki ZUS czyli około 1300zł co miesiąc, w zamian nie otrzymujesz żadnego stałego wynagrodzenia, tylko i wyłącznie sama mierna prowizja. Ja już nie miałam nerwów aby tam dalej pracować, poza tym cały czas dokładasz ze swojej kieszeni, o zwrocie kosztów paliwa czy też biletu miesięcznego możesz zapomnieć.

TheSzall

OSTRZEGAM WSZYSTKICH, Kopiuje najciekawsze oferty (bez zgody właścicieli ) tym przyciąga klientów na swoją stronę internetową. Przez telefon grozi i próbuje zastraszyć ludzi którzy mówią prawdę o Piotrze O., właścicielowi "pseudo biura nieruchomości" Home Expert. Radzę poczytać opinie w internecie, które Piotr O., cały czas usuwa, a które mówią prawdę o nim i o jego firmie. Omijać to biuro szerokim łukiem.

MarlenKA A

Sytuacja na sms z grudnia 2017. Niestety - nie ma łatwo. Złe traktowanie jak smród będzie się za Panem ciągnąć Panie (usunięte przez administratora). Zaczęło się od tego, że zadzwoniłam z prośbą o znalezienie interesujących mnie mieszkań. Pan jednak odburknął, że sama mam sobie szukać. Takie traktowanie klienta. Moja mama w okresie poszukiwania mieszkania tez dzwoniła do tego Pana z zapytaniem o jakieś mieszkanie to jej burczał w telefon ze ma przyjechać do biura i sobie poogladac oferty. Ten czlowiek powinien isc chyba do lidla owoce wykładać.

Mirosław

@MarlenKA A To przykre, że masz tak złe doświadczenia związane z firmą HOME EXPERT. W imieniu wszystkich użytkowników forum dziękuję Ci za te informacje i za ostrzeżenia. Proszę jednak, żebyś następnym razem nie posługiwała się danymi personalnymi konkretnych osób. Czy postanowiłaś zrobić coś z tą sprawą i komuś ją zgłosić?

MarlenKA A

Ostrzegam przed biurem Home Expert Piotr Ogłaza Wrocław, ul. Inżynierska 49 / U25 (parter w biurowcu Corte Verona) STANOWCZO ODRADZAM. Pan Piotr GROZI LUDZIOM INNYM ZAŁATWIENIEM SPRAWY JEŚLI NIE USUNĘ OPINII!!! TO SIĘ DO KABARETU NADAJE!!!! ZDJĘCIE!!! Niestety nie polecam. Pan Piotr raz wysłał kilka ofert po czym olał temat i kazał mi samej sprawdzać czy coś jest. A później wyciągnąć rękę po prowizję od sprzedanego mieszkania by pewnie chciał. Ale coś poszukać to nie. Bez sensu. Nie pierwszy raz korzystam z biura i w innym biurze dbają o klienta, dzwonią, że mają nową ofertę, umawiają, kręcą się jednym słowem wokół tematu a tutaj - zero. Żenada na maksa.

Zostaw opinię o HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOME EXPERT PIOTR OGŁAZA BIURO NIERUCHOMOŚCI