Opinie o Cambria Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cambria Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cambria Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cambria Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Lato

Hej, Firma Cambria to nic innego niż Britenet BIS. Założona tylko po to aby nie ponosić żadnej odpowiedzialności za przekręty podatkowe. Spółka należy do znanych oszustów z branży IT po to aby wyprowadzić majątek Britenet do nowego podmiotu. Spółka Britenet oszukiwała na ZUSie (zatrudniając na podstawową krajową + umowa o dzieło przez podstawiony podmiot). Spółka Britenet i Zarząd znany jest z łapówek i zastraszania pracowników Ukraińcami jak ktoś próbuje odejść bądź nie zgadza się polityką firmy. Obecnie wobec udziałowców Britenet czytaj Cambria toczy się wiele postępowań w Sądach za oszukiwanie pracowników, nie płacenie podatków jak i także okradanie własnej firmy poprzez spółki cypryjskie. Ludzie pracujacy dla Cambria / Britenet na gwałt zmieniają pracę i uciekają!!! Uwaga. Wybieraj dobrych pracodawców którzy zatrudniają ponad 500 osób a nie firmy krzak!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Cambria Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Cambria Sp. z o.o.