Aktualne opinie o firmach z miasta Kolonia Pierwsza. Zobacz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat warunków pracy, rekrutacji czy atmosfery w firmach w mieście Kolonia Pierwsza oraz opinie klientów.
Litagra Sp. z o.o.
Ceków-Kolonia
Morpol Transport Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Max Bud Łukasz Józefacki Sp.K.
Ceków-Kolonia
Baltic Fish Piotr Chmiel Arkadiusz Walkowicz sp.j.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Karol Boczkowski Consulting
Kurowo-kolonia
Andzrej Racek Andrzej Racek
Duninowo Kolonia Pierwsza
Firma Handlowa Podmar Marlena Podlasiak
Duninowo Kolonia Pierwsza
Tomasz Woźniak P.P.H.U. Hard-Pak
Ochle Kolonia
Ar-Team Arkadiusz Hajdas
Rokiciny-Kolonia
Kwadrat Usługi Budowlane Damian Lawrynowicz
Duninowo Kolonia Pierwsza
Katarzyna Kowalczuk Cape Cod
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Firma Handlowo-Usługowa Łukasz Czapiewski
Duninowo Kolonia Pierwsza
Artur Szuba
Duninowo Kolonia Pierwsza
MNW Piotr Bartyzel
Duninowo Kolonia Pierwsza
Rafał Kałużny Pizzeria Pronto
Gałęzów-kolonia pierwsza
Firma Handlowo Usługowa Sebastian Bronisz
Warszkowo Kolonia
Pro-Parts Filip Nowak
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Mateusz Pietrzyk
Warszkowo Kolonia
Witold Król
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Jacek Żur Firma Budowlana
Duninowo Kolonia Pierwsza
Kolor Stacja Ewa Markowska
Kurowo-kolonia
Jadwiga Kuleta
Duninowo Kolonia Pierwsza
Andrzej Żurawik
Ceków-Kolonia
Jarosław Majchrzak Usługi Budowlane
Rokiciny-Kolonia
D.O.C. Technik Paweł Dolepa
Duninowo Kolonia Pierwsza
Abc
Kolonia Powiercie, Powiercie-Kolonia 93
Gozdek Wioletta Firma Handlowo-Usługowa
Jarczów-Kolonia Pierwsza
Morpol Vap Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Sprawka Marek
Gałęzów-kolonia pierwsza
Zakład Remontowo Budowlany Ireneusz Karaszewski
Jarużyn-kolonia
Salon Pielęgnacji Psów Pan Fasola Renata Dorota Przygodzka Woźna
Jarużyn-kolonia
Kępka Małgorzata Sklep Wielobranżowy Marta
Bulkowo-Kolonia
Kowal-Trans Ewelina Kowalczyk
Gałęzów-kolonia pierwsza
Sklep Spożywczo Przemysłowy Sebek Andrzej Gryta
Gałęzów-kolonia pierwsza
Jacek Gajos Konstruktor
Kolonia Skrzyńsko
Strachecki Dariusz
Gałęzów-kolonia pierwsza
Naprawa i Konserwacja Maszyn Władysław Szymański
Duninowo Kolonia Pierwsza
Sword Consulting Zofia Lewocka
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Hydra Damian Przybylski
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Mge Mateusz Miłek
Rokiciny-Kolonia
Małgorzata Kuleta
Duninowo Kolonia Pierwsza
Ireneusz Dołgań
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Krisbud Krzysztof Kujawa
Duninowo Kolonia Pierwsza
Katarzyna Kleina Kak-Print
Duninowo Kolonia Pierwsza
WMMG Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Mowi Nutrition Goleniów Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Marpod Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Orka s.c. Robert Smołuch Wojciech Łowczyk
Duninowo Kolonia Pierwsza
MKB Trans Sp. z o.o.
Warszkowo Kolonia
Passion Tynk Kacper Kujawa
Ceków-Kolonia
M Door Marta Wojciechowska
Ceków-Kolonia
Ochotnicza Straż Pożarna w Duninowie
Duninowo Kolonia Pierwsza
Pro-Agro Jan Rząd sp.j.
Gałęzów-kolonia pierwsza
Kamil Karczewski
Jarużyn-kolonia
Beata Kwiecień Hotel Dla Psów Psia Przystań
Słupia Nadbrzeżna-Kolonia
Karczewski Henryk
Jarużyn-kolonia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan-Mak Maciej Janicz
Rokiciny-Kolonia
Ryszard Korba
Gałęzów-kolonia pierwsza
Waldemar Dubiał Zakład Usługowo Handlowy Fachowiec
Warszkowo Kolonia
Matt Group Mateusz Wilczyński
Jarużyn-kolonia
Aleksandra Smołuch
Duninowo Kolonia Pierwsza
Tomasz Kruczek Krux-Bud
Kolonia Pierwsza
Kamito Kamil Gembal
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Małgorzata Bartoszek
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Usługi Ślusarskie Maciej Górski
Jarużyn-kolonia
Mark Maltsau Saumark
Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia
Metal Meb Adrian Nadolny
Jarużyn-kolonia
Tartak Jodełka Sławomir Korba
Gałęzów-kolonia pierwsza
Sara Justyna Licznerska
Jarużyn-kolonia
Beda Marcin Ziemniczak
Ceków-Kolonia
Perkoz Dach Tomasz Perkowski
Kolonia Karlsdorf
Kamil Łowczyk
Duninowo Kolonia Pierwsza
Błażej Wasylko
Duninowo Kolonia Pierwsza
Morpol Technology Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Elektrodom Sp. z o.o.
Ceków-Kolonia
Thalys Project Sp. z o.o.
Bulkowo-Kolonia
Jim-Invest Sp. z o.o.
Ceków-Kolonia
SRW Sp. z o.o. sp.k.
Bulkowo-Kolonia
Ochotnicza Straż Pożarna w Gałęzowie
Gałęzów-kolonia pierwsza
Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Janusz Laskowski
Duninowo Kolonia Pierwsza
Mikuła Mariusz M-Truck Mechanika Samochodowa
Gałęzów-kolonia pierwsza
Paweł Lebioda
Gałęzów-kolonia pierwsza
Giełda Eventów Elżbieta Fijołek
Gałęzów-kolonia pierwsza
Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Piwowarczyk
Warszkowo Kolonia
Tadeusz Ozimek
Gałęzów-kolonia pierwsza
Tomasz Sidun MTS
Kurowo-kolonia
Dariusz Jabłko Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
Kolonia Pierwsza
Hope Sp. z o.o.
Duninowo Kolonia Pierwsza
Adam Korba
Gałęzów-kolonia pierwsza
Pir-Bud Kamil Piróg
Kolonia Hyki
Mateusz Kuleta
Duninowo Kolonia Pierwsza
Tytus Podlasiak Firma Usługowa
Duninowo Kolonia Pierwsza
Jolanta Salska Harmonic Hands
Rokiciny-Kolonia
Aqua-Electron Jarosław Warszawski
Rokiciny-Kolonia
Ewa Drzewiecka Praktyka Pielęgniarska
Ceków-Kolonia
Michalina Stawarz Consulting
Bulkowo-Kolonia
Kolonia Lawendy Monika Strzelczyk
Rokiciny-Kolonia
Edyta Dyś
Jabłonna Pierwsza (do 1999)
Krzysztof Borowiecki Auto-Plac
Kolonia Skrzyńsko