Rozmowy kwalifikacyjne - ONWELO S.A. - Warszawa

2.1 Dodaj raport z rozmowy

Rozmowy kwalifikacyjne w ONWELO S.A.

DevOps Engineer 2022-08-11 11:45 przez Kamil

Przebieg rekrutacji

Przebieg rekrutacji był bardzo nieprofesjonalny. Kontakt z Panią rekruter był w porządku i szybko została ustalona rozmowa techniczna. Niestety firma mimo obiecanego feedbacku sama z siebie nigdy go by nie dała, musiałem przez 3 tygodnie upominać się o jakakolwiek informacje zwrotna będąc zapewnianym około 5 razy ze dostanę ja w danym dniu ( oczywiście danego dnia cisza). Moja opinia nie jest uwarunkowana odrzuceniem kandydatury ale podejściem do osoby aplikującej - na stronie zapewniona jest informacja zwrotna po paru dniach max 2 tygodniach, tutaj minęły 3 tygodnie….

Pytania

Pytania były ogólnikowe nie było pytań technicznych

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

- 2022-04-12 11:13 przez Tester

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja odbyła się Online za pośrednictwem MS Teams. Składała się z kilku etapów: 1. Rozmowa z działem HR 2. Rozmowa z Test Managerem w Onwelo 3. Rozmowa z klientem 4. Ustalenie ostatecznych warunków z Software Delivery Managerem (przebieg 1:1 zgodny z ustaleniami). Cały proces odbył się wyjątkowo sprawnie. Zespół wiedział kogo szuka i jakich umiejętności oczekiwać od kandydata. Odrzucenie oferty było bardzo trudne, ale po prostu przyjąłem inną ofertę. Drzwi Onwelo będą pierwszymi, do których zapukam w przyszłości, w momencie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Rozmowę oceniłem jako "Łatwa", bo wybrałem konkretną ofertę pracy, a pytania były związane z przyszłym stanowiskiem. Jeśli rozważasz wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnych do Onwelo - szczerze polecam.

Pytania

Przede wszystkim, związane z opisem stanowiska. Sprawdzające umiejętności miękkie, analityczne oraz techniczne.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

- 2019-10-18 13:37 przez Alia

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przez biuro w Krakowie. 1. Sprawny, szybki kontakt z HR. 2. B dobre dopasowanie oferty do profilu kandydata. 3. Rzeczowa rozmowa z Managerem Onwelo 4. Szybki kontakt z bezpośrednim klientem 5. Szybka decyzja odnośnie rekrutacji Pozytywne wrażenia z rekrutacji - stąd decyzja o wystawieniu opinii.

Pytania

Ogólne, umożliwiające rozwinięcie. Skupienie się na doświadczeniu nie na teorii.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
ONWELO S.A.