ONWELO S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Misja i wartości Onwelo

Misja i wartości Onwelo

Misją Onwelo jest przekucie kompetencji ekspertów Onwelo na wzrost biznesowy międzynarodowych klientów oraz na rozwój światowej technologii. Celem Onwelo jest ciągły rozwój nowoczesnego przedsiębiorstwa, z powodzeniem konkurującym na globalnym rynku outsourcingu IT. Jest to możliwe dzięki czerpaniu siły z dobrej organizacji i satysfakcji pracowników płynącej z przyjętej kultury organizacyjnej firmy, której częścią jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju zawodowego i osobistego. 

Wartości Onwelo 


Kompetencje, ambicja, pasja

Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy ambicjonalnie. Sukces osiągamy dzięki ludziom, którzy są pasjonatami i ekspertami w dziedzinie, którą się zajmują.


Otwartość i zaufanie

Jesteśmy otwarci na inicjatywy i opinie naszych pracowników. Pozwala to zarówno na poczucie realnego wpływu na efekty wspólnej pracy, jak i na rozwój indywidualnej ścieżki kariery.


Rzetelność i uczciwość

Działamy transparentnie i przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji. Priorytetem jest dla nas rzetelność i uczciwość – zarówno w relacjach z pracownikami, jak i w kontaktach z klientami.

 

 

 

www.onwelo.com

ONWELO S.A.