ONWELO S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Co mówią nasi pracownicy

Co mówią nasi pracownicy 

Maciek, Software Developer

W Onwelo codziennie współpracuję z doświadczonymi developerami i administratorami. Wymieniamy się wiedzą, dzięki czemu bardzo szybko podnosimy poziom swoich kompetencji, które następnie wykorzystujemy w praktyce. Razem budujemy sensowne i sprawne rozwiązania IT, z których nasi klienci są zadowoleni. Tylko współpraca w zgranym i kompetentnym zespole pozwala na uzyskanie takich efektów.

Łukasz, Java Team Leader

To, co najbardziej doceniam w Onwelo to świetna atmosfera pracy i indywidualne podejście do pracownika. To ludzie są tutaj najważniejsi. Nikt nie czuje się anonimowo. Udział w ciekawych i wymagających projektach oraz poczucie skuteczności działania pozwalają nam wspólnie w zespole osiągać efekty pracy, z których jesteśmy dumni.

Maciek, Junior Big Data Developer

Dzięki szczegółowej wiedzy o całym projekcie oraz przepływowi informacji wewnątrz firmy widzę sens moich zadań. W Onwelo spotykam się z otwartością na opinie oraz inicjatywy, która pozwala mi na realny wpływ zarówno na efekty naszej pracy, jak i własną ścieżkę rozwoju. Zaufanie, które otrzymałem oraz kultura organizacyjna zespołu dają mi poczucie bycia częścią Onwelo.

 

www.onwelo.com

ONWELO S.A.