Jak się pracuje w Onkodietetyka Sp. z o.o. Bydgoszcz? Zadaj pytanie

Niżej możesz zadać pytanie o to jak się pracuje w Onkodietetyka Sp. z o.o. Bydgoszcz, jak wygląda praca, jak kształtują się zarobki. Dowiedz się czy praca w Onkodietetyka Sp. z o.o. jest dla Ciebie! 

Najnowsze pytania nt. pracy w Onkodietetyka Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Gosia
Klient
 Pytanie

(usunięte przez administratora)pacjentów onkologicznych. Branie po 500 zł za diete, która jest taka sama dla kazdego pacjenta. Pyscholog? Wiecej wsparcia znajdziecie w grupie pokonaj chłoniaka. niby pierwsze wizyty za darmo, ale tak naprawde wielkie (usunięte przez administratora) - mam nadzieje, ze zajmie sie tym jakas redakcja albo telewizja. wstydzcie sie!

Marianna (rak jelita) Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Gosia

Pani Małgorzato, z całym szacunkiem - wydaje mi się że nie była Pani pacjentem Onkodietetyki, To co Pani opisuje całkowicie mija się z tym czego ja doświadczyłam. Pełne przygotowanie mojego organizmu, przygotowanie całkowicie indywidualnej - opartej na moich wynikach diety, pozwoliło mi na przejście najgorszych chwil w walce o moje życie. A pisanie o tym że na grupie znajdę większe wsparcie? jestem aktywna na kilku grupach i Powiem Pani że co innego sporadyczne rozmowy na grupie a co innego stała współpraca i pomoc psychologa. Co do cen, Pani Małgorzato, jeżeli jest Pani Pacjentką, to wie Pani ja działa publiczna służba zdrowia. Byłam nawet na poradzie dietetycznej w CO, ale miało się to nijak do tego jaką pomoc uzyskałam w Onkodietetyce. Podsumowując, Wydaje mi się że albo Pani nie rozumie jak współpracuje się długookresowo z dietetykiem onkologicznym i jakie to jest ważne, albo... no sama nie wiem dlaczego próbuje Pani obsmarować ludzi którzy na codzień starają się nieść pomoc takim osobom jak ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Onkodietetyka Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Onkodietetyka Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chodkiewicza 51
    85-667 Bydgoszcz
  • NIP: 9532767698 REGON: 383335815 KRS: 0000785695
Onkodietetyka Sp. z o.o.