Olan Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Olan Spółka z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Olan Spółka z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Technolog?

Jacek Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Wystarczy rzetelnie przedstawić swoja osobę bez zbędnego upiększania. Rozmowy były przeprowadzane w miłej atmosferze i byłem pytany o przebieg swojej kariery zawodowej z wyszczególnieniem zakresu obowiązków. Mogłem swobodnie zadawać pytania odnośnie wymagań i warunków pracy. Uzyskałem informacje iż praca jest w godzina od 7 do 15 z możliwością nadgodzin w zależności od potrzeby pracodawcy oczywiście kiedy będę już samodzielnym pracownikiem. Odnośnie wynagrodzenia to jak musiałem przedstawić swoje oczekiwania finansowe jakich bym oczekiwał podczas okresu próbnego oraz kiedy już się wdrożę w tematykę rusztowań i będę samodzielnym pracownikiem. Ogólnie oferta pracy wydaje się intersująca wiec czekam na telefon może uda mi się dostać zobaczymy ;) Pozdrawiam

Julia Nowy wpis
@Jacek

Hej, co do oczekiwań finansowych to jak się do nich odnieśli? Bo zastanawiam się czy można w jakiś sposób już na starcie negocjować. I tak ogólnie to odezwali się w końcu?

Robert Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Siedlec. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Olan Spółka z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Robert

Lena Nowy wpis
Były pracownik
@Robert

Czołem Robercie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Łodzi. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Lena.

Pytanie
 Pytanie

Jak w Olan Spółka z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Olan Spółka z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olan Spółka z o.o. kandydat na stanowisko ŚLUSARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
zaintereoswany pracownik
Kandydat
 Pytanie

Proszę o informację jaka jest sytuacja w firmie, zastanawiam się nad ciągłą rekrutacją w tej firmie (ogłoszenia wychodzą co tydzień od ponad pół roku na różne stanowiska) czy firma się aż tak rozrasta czy inne opinie negatywne na temat tej firmy po prostu mówią prawdę. Zastanawiam się nad zmianą firmy ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę. Proszę o opinie jak wygląda sytuacja pracowników na dzień dzisiejszy (zależy mi na umowie o pracę ile tam trwa okres próbny?).

Joker
Kandydat
 Pytanie
@zaintereoswany pracownik

A na jakie stanowisko Cie interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Olan Spółka z o.o. - Siedlce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Olan Spółka z o.o.