Dodano: wczoraj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na europejskim rynku budowlanym, w tym w Szwecji. Do projektów zagranicznych realizowanych w ramach spółki Procyon Construction S.A., która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych, poszukujemy do pracy w woj. zachodniopomorskim osób na stanowisko:

Zbrojarz - Cieśla szalunkowy
Göteborg

Obowiązki

  • prace ciesielskie i zbrojarskie przy realizacji naszych projektów.
  • Szukamy pracowników lub całej brygady ciesielsko-zbrojarskiej (4-6 osób).

Wymagania

  • doświadczenie w fachu,
  • dokładność i rzetelność,
  • wysoka jakość wykonywanych prac,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubrania i narzędzia, prywatne ubezpieczenie kosztów leczenia,
  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
  • umowę o pracę i pensje zawsze na czas (możesz ją wypłacać już przed 10.),