Praca Zatrudnimy Panie oraz Panów do sprzątania zakładu w Belsku k. Grójca.

Dodano: 14.11.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
19 zł / godzinę

Zatrudnimy Panie oraz Panów do sprzątania zakładu spożywczego w Belsku k. Grójca.
Praca w systemie 4-brygadowym. (7:00-15:00 , 15:00-23:00 , 23:00-7:00 )

Zatrudnimy Panie oraz Panów do sprzątania zakładu w Belsku k. Grójca.
Rawa Mazowiecka

Obowiązki
- sprzątanie szatni, części wspólnych, klatek schodowych, korytarzy,
- odkurzanie i mycie podłóg ( maszynowe )
- ścieranie kurzy
- uzupełnianie środków czystości
- dezynfekcja powierzchni

Wymagania
-chęci do pracy
-książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-dyspozycyjność

Oferujemy
zatrudnienie na podst umowy zlecenia.
-karty obiadowe, premie za przepracowane weekendy, możliwość nadgodzin,
słodycze, kawę, herbatę.

-stawka 19,50 zł brutto/h

Zapraszamy do kontaktu, tel: 509-124-810 lub 698-698-083 w godzinach od 8 do 15 od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy dowóz pracowników z Rawy Mazowieckiej  (z domu) na obiekt i z powrotem.

Mile widziani kandydaci z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”
EVER GRUPA