Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Zastępca Głównego Księgowego

ikona Dodano: 08.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z wymogami polskiego prawa bilansowego,
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych,
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów, na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • Bieżąca analiza kont księgowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS oraz zestawień i analiz na potrzeby Zarządu,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, JPK-VAT, PIT),
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, (JUS, US),
  • Praca w siedzibie firmy w Starych Bielicach k/Koszalina.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Główna Księgowa
  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomia/finanse rachunkowość,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz organizowania pracy własnej,
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w grupie,
  • Rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja prac.

To oferujemy

• duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

• konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

• dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Zastępca Głównego Księgowego".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, Honda, Peugeot, Citroen i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl

Klauzula informacyjna więcej
Zastępca Głównego Księgowego
ikonaKoszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.