Jesteśmy ogólnopolską firmą kompleksowo zarządzającą nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi. Działamy w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Kielcach. Zarządzamy już ponad 1 300 000 m2. Dynamicznie się rozwijamy się i zmieniamy naszą strukturę dlatego nieustannie poszukujemy ludzi, którzy do zarządzania nieruchomościami podchodzą z pasją, nie boją się wyzwań i poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

Zarządca Nieruchomości
Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
  • Ścisła współpraca z zarządami wspólnot
  • Bieżący nadzór nad podwykonawcami
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • Prowadzenie zebrań, bieżąca obsługa mieszkańców
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-5 letnie doświadczenie w branży
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziane
  • Znajomość rachunkowości, ekonomii i zarządzania – mile widziana
  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
  • Umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karty prepaid
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Integrum Management Sp. Z O.O  z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych do przyszłych rekrutacji w okresie do 6 miesięcy od momentu złożenia tej aplikacji. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do firm: redNet Property Group, rednet 24, redNet Dom, Integrum Management, tabelaofert.pl, w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Wrocław

Integrum Management Sp. z o.o.