Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Zarządca Nieruchomości

Dodano: 19.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
7600 - 11400 zł / miesiąc

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Zarządca Nieruchomości

Zarządca Nieruchomości
Radom

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wyższego wykształcenia kierunkowego, magisterskiego lub podyplomowego, mile widziana licencja lub certyfikowany kurs zrządcy,

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomości prawa budowlanego, rzeczowego i innych przepisów dot. nieruchomości,

- umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

- dobrej organizacji pracy, zaangażowania.

Obowiązki

Czym się zajmiesz:

- dbałością o prawidłową eksploatację i utrzymanie nieruchomości,

- koordynacją odpowiedzi na skargi i inne wnioski mieszkańców,

- zarządzaniem obsługą gwarancyjną obiektów,

- aktywnym wyszukiwaniem możliwości optymalizacji kosztów,

- gromadzeniem i dekretacją dokumentów finansowych.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne zarobki,

- pakiet socjalny.

Radom
GoWork - Dla Klientów