Wędliniarz - 14,15 EUR/h - praca w Belgii
Eernegem

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów mięsnych z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Wędliniarz

Opis stanowiska

  • produkcja szynki wieprzowej gotowanej (nastrzykiwanie, peklowanie oraz formowanie)
  • oddzielanie mięsa od kości
  • segregowanie oraz foliowanie gotowego produktu
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wędliniarza
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania, kartę paliwową, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Eernegem

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.