Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Volkswagen Application Support Analyst (L2)

ikona Dodano: 27.05.2022

Volkswagen Application Support Analyst (L2)
Warszawa
/70/05/2022/MK

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i biznesowe dla użytkowników systemów w VWFS: szybkie rozwiązywanie problemów z aplikacjami, utrzymanie stabilności, dbanie o wydajność i wprowadzanie usprawnień
  • Utrzymanie systemów, które zakończyły fazę rozwoju i są wykorzystywane w codziennej działalności firmy
  • Instalowanie, aktualizowanie i wprowadzanie poprawek do aplikacji
  • Ocena ryzyka zaistnienia i zakresu problemów produkcyjnych oraz terminowe eskalowanie do biznesu
  • Zgłaszanie problemów odpowiednim zespołom technologicznym i biznesowym, przy jednoczesnym przestrzeganiu SLA
  • Współpraca z Domenami Rozwoju Biznesu IT w obszarze migracji na środowiska Pre-Produkcyjne i Produkcyjne
  • Współpraca z zespołami programistycznymi (zwykle dostawcy)
  • Współpraca z zespołem Service Desk i Platforms & Infrastructure
  • Budowanie i utrzymywanie wiedzy na temat aplikacji
  • Analiza przyczyn problemów z aplikacjami
  • Praca zgodnie z wewnętrznymi procesami IT (ITIL)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dot. utrzymania aplikacji i infrastruktury finansowej
  • Doświadczenie w instalowaniu, konfigurowaniu lub wspieraniu aplikacji biznesowych
  • Znajomość narzędzi do śledzenia i raportowania problemów
  • Znajomość najlepszych praktyk ITIL i COBIT
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na proces, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (dodatkowy atut)

Oferujemy

  • Atrakcyjne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, system kafeteryjny, praca hybrydowa)
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Lekcje angielskiego/niemieckiego online
  • Praca hybrydowa
  • Nowoczesna i wygodna powierzchnia biurowa w centrum miasta (Rondo ONZ)
  • Umowę o pracę

Monika Kajdas

Antal Responsible Consultant

ikonaWarszawa
"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)