Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca USTAWIACZ MASZYN CNC

ikona Fulda
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz  Wurzburga).

USTAWIACZ MASZYN CNC
Fulda

Obowiązki
·        praca jako operator maszyn CNC
·        praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein
·        wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Wymagania
·        komunikatywna znajomość języka niemieckiego
·        minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
·        prawo jazdy kat. B
·        własny samochód (mile widziane)

Oferujemy
·        niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
·        długoterminową współpracę
·        bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu
·        wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto
·        pracę w pełnym wymiarze godzinowym
·        bonus powitalny w wysokości 50 €
·        200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
·        200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
·        możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: Aplikuj
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:
+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ikonaFulda
Pośrednictwo Pracy Soberka