Obecnie dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy

Sprawdź naszą ofertę przy ustawianiu i sortowaniu  pustych skrzynek po napojach , a potem układaniu ich na paletach.

Zbuduj swoje doświadczenie pracując z najlepszymi

UKŁADANIE I SORTOWANIE PUSTYCH SKRZYNEK! GWARANCJA GODZIN
Tilburg
54645645

Obowiązki

  • Ustawianie pustych skrzynek na linii produkcyjnej

  • Sortowanie i układanie ich na paletach

  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • Pewne wynagrodzenie 9,20€ brutto/h

  • Zakwaterowanie obniżone do 50€/tydz./Ubezpieczenie 19,90/tydz

  • Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto

  • Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

  • Pracę na dwie zmiany

  • Minimum formalności

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie? Wyślij swoje cv

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli (CV BEZ KLAUZULI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Tilburg

HolandiaJobs