Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Traktorzysta

ikona Dodano: 25.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 10000 - 10500 zł / miesiąc

  • Pracownik polowy- traktorzysta

  • Numer oferty: R-32

  • Start pracy: od zaraz

  • Koniec pracy: na stałe

  • Ilość wakatów: 3

Traktorzysta
Vejle

Obowiązki

  • Obsługa traktora Valtra z taśmociągiem do wykopywania sadzonek,

  • Obsługa traktora z maszynami rolniczymi w zakresie uprawy pola,

  • Codzienne mycie traktora i maszyny po zakończonej pracy,

  • Konserwacja, naprawy,

  • Prace polowe,

Wymagania

  • Umiejętność jazdy dużymi traktorami z maszynami rolniczymi

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. T)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Motywacja i zaangażowanie do pracy na świeżym powietrzu

  • Dobra sprawność fizyczna

Oferujemy

  • pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

  • Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaVejle
PF-Gruppen