Firma KH–KIPPER Sp. z o.o. lider w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

Tokarz/Frezer
Skarżysko-Kamienna

Obowiązki
·         Praca na tokarkach konwencjonalnych (toczenie, wiercenie, gwintowanie).
·         Praca na frezarce konwencjonalnej.
·         Dwuzmianowy system pracy.

Wymagania
·         Znajomość rysunku technicznego.
·         Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem.
·         Dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy.

Oferujemy
·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
·         Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.
·         Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie branży motoryzacyjnej.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy
o przesłanie CV na adres:
wpisując w temacie wiadomości: Tokarz – Kajetanów lub Skarżysko-Kamienna.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy – art. 13 RODO* :

KH-KIPPER Sp. z o.o.