Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Tokarz CNC
Nijkerk

Obowiązki
•praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc lub Sinumerik
•programowanie maszyn i wprowadzane korekt do programów
•rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
•zgłaszanie usterek

Wymagania
•doświadczenie w obsłudze tokarek CNC ze sterownikiem Fanuc, Sinumerik lub inny
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•chęć rozwoju zawodowego
•dobre zdolności komunikacyjne
•min. podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy
•atrakcyjne wynagrodzenie 500 euro netto/ tydzień ( po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
•mieszkanie (1- osobowy pokój)
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Tokarz CNC

Nijkerk

Covebo Work Office Sp. z o.o.