Praca Tester manualny

Dodano: 02.11.2021

Tester manualny
Kraków
/7/06/2021/NP

Dla naszego Klienta - globalnego integratora, twórcy innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twoje Zadania:

  • Praca w segmencie aplikacji BSS lub IoT dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
  • Przygotowywanie i realizacja scenariuszy testowych
  • Koordynacja poprawy błędów
  • Zarządzanie testami w projekcie i ich planowanie
  • Docelowo tworzenie przypadków testowych (po zdobyciu doświadczenia)

Nasze Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w testowaniu manualnym
  • Znajomość zagadnień testowania zgodne z ISTQB
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT
  • Zaletą będzie wiedza dziedzinowa nt. Telekomunikacji lub IoT (Internetu Rzeczy)
  • Mile widziana znajomość narzędzi tj. SoapUI, Curl, konsola Linux
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z klientem (min. B2)

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia. Pracodawca rozwija swoje produkty, posiada szeroki portfel projektów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy z najnowszymi i różnorodnymi technologiami, w tym możliwość wyboru technologii
  • Realizacja projektów dla największych telecomów na całym świecie
  • Realny wpływ na wygląd produktu
  • Możliwość zmiany zadań / projektu wewnątrz organizacji - permanentny rozwój
  • Realna możliwość wpływu na kształt działania firmy, zmiany wewnętrznych procesów
  • Mimo dużej ilości zatrudnionych osób - całkiem płaska struktura organizacyjna, bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Wewnętrzne eventy wellbeingowe
  • Serwis rowerowy, serwis nart dla pracowników firmy

Natalia Pacler

Antal Responsible Consultant