Praca Test Developer

Dodano: 19.09.2021
Kontrakt B2B
Pełny etat
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Szukasz nowych wyzwań? Pracy w młodej silnej i rozwijającej się firmie? Interesujesz się programowaniem, projektowaniem oraz automatyką przemysłową?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Test Developer
Poznań

Obowiązki

- projektowanie, implementacja i uruchamianie testów automatycznych,
- testowanie aplikacji i systemów w zakresie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
- projektowanie i wykonywanie scenariuszy testowych,
- współpraca z zespołem developerskim,
- współpraca z konsultantami i product ownerem.

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie (informatyka, automatyka itp.),
- przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku Test Developera,
- znajomość zagadnień zwiazanych z BDD i TDD,
- znajomość Specflow i Selenium - C#,
- umiejętność pisania testów integracyjnych i end to end,
- znajomość środowisk testerskich,
- znajomość języków oprogramowania – C#,
- znajomość Azure DevOps (TFS) oraz zagadnień związanych z CI i CD,
- znajomość relacyjnych baz danych,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość systemu kontroli wersji Git.

Dodatkowe atuty

- znajomość ORM Entity Framework,
- znajomość zagadnień zwiazanych z mikroserwisami,
- znajomość JavaScript i html,
- umiejętność programowania w innych językach.

Oferujemy

- pakiet opieki medycznej,
- darmowe śniadania i owoce,
- elastyczny czas pracy,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- przyjazna atmosfera,
- możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów.

Poznań
Raion Automatyka Mateusz Bąk