BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Telemarketer z orzeczeniem o niepełnosprawności

Skierniewice

Obowiązki

·        Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami - umawianie spotkań biznesowych,
·        Raportowanie swoich działań,
·        Kontakt z obecnymi klientami,
·        Działania marketingowe na rzecz pracodawcy.

Wymagania

·        Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
·        Umiejętność obsługi komputera,
·        Samodzielność, wysoka kultura osobista,
·        Komunikatywność,
·        Podstawowa znajomość Excel,
·        Chęć do pracy,
·        Własny komputer oraz stałe łącze internetowe.

Oferujemy

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
·        Możliwość rozwoju,
·        Pracę w zaciszu domowym,
·        Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
·        Miłą atmosferę.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

 Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

BPO NETWORK Sp. z o.o.