Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technolog produkcji opakowań

Dodano: 19.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i doskonalenie opakowań elastycznych
  • Nadzór technologiczny produkcji i kontrola jakości
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej i przygotowywanie specyfikacji produktów
  • Udział w audytach i współpraca z organami kontroli
  • Koordynowanie procesów certyfikacyjnych i dokumentacji z nimi związanych
  • Wsparcie techniczne klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie (preferujemy absolwentów Politechniki, w szczególności Katedry Technologii Chemii Organicznej i Petrochemii lub Katedry Fizykochemii i Technologii Polimerów)
  • Praktyczna znajomość technologii tworzyw sztucznych
  • Znajomość regulacji i norm technologicznych w zakresie opakowań do żywności
  • Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji technologicznej
  • Dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w miłej atmosferze z profesjonalnym zespołem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Posiłki dla pracowników
  • Dostęp do firmowego pakietu prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • posiłki dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

SILBO Sp. z o.o.

Innowacyjny producent opakowań giętkich, specjalizujący się w opakowaniach przyjaznych środowisku: kompostowalnych, wykonanych z alternatywnych materiałów organicznych. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży, własne know-how, unikalne technologie oraz globalną sieć dystrybucji. Jako pierwsza w Europie zaczęła stosować w opakowaniach elastycznych druk na bazie wody. Projektuje opakowania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a ich wysoką jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i petenty. Opakowania SILBO były nagradzane m.in. podczas międzynarodowych targów Fruit Logistica (srebrna nagroda Innovation Award) czy BioExpo. Aktywnie promuje proekologiczne postawy w ramach autorskiego portalu Planet SILBO.

SILBO to:

  • lider w produkcji innowacyjnych opakowań, ze specjalizacją w opakowaniach przyjaznych środowisku
  • ponad dwudziestoletnie doświadczenie
  • zgrany zespół i przyjazna atmosfera pracy
  • dogodna lokalizacja siedziby firmy (mieścimy się w Żorach przy ul. Wygoda 12 – przy autostradzie A1; ok. 20 min. z okolic Rybnika, Knurowa, Wodzisławia, Mikołowa)

Informujemy, że administratorem danych jest Silbo Sp. z o.o. z siedzibą w Żory, ul. Wygoda 12 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.