Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca TECHNOLOG OBRÓBKI SKRAWANIEM CNC

Dodano: 01.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

TECHNOLOG OBRÓBKI SKRAWANIEM CNC

Lublin

Obowiązki

§ Doradztwo w zakresie doboru narzędzi na maszynach CNC
§ realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie,
§ aktywna sprzedaż,
§ pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
§ organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
§ planowanie i realizacja budżetów sprzedaży,
§ poszukiwanie nowych dróg sprzedaży oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
§ monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
§ doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi,
§ raportowanie wyników pracy,
§ przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
§ dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
§ stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania

§ bardzo ważne : wykształcenie techniczne (min. średnie),
§ doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej / technologia obróbki skrawaniem,
§ umiejętność doboru narzędzi, technolog,
§ gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
§ znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
§ umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
§ silna motywacja do osiągnięcia założonych celów,
§ dyspozycyjność i mobilność,
§ znajomość specyfiki regionalnego rynku,
§ czynne prawo jazdy kat. B,
§ bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office- MS Excel),
§ umiejętności negocjacyjne,
§ wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów),
§ silna motywacja do osiągania stawianych celów samodyscyplina.

Oferujemy

§ pracę w stabilnej , dynamicznie rozwijającej się firmie,
§ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
§ atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa + prowizja) od osiąganych wyników,
§ samochód służbowy+ karta paliwowa,
§ laptop służbowy,
§ telefon służbowy,
§ karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
§ darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych,
§ wsparcie managera sprzedaży,
§ dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych,
§ sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
§ dużą samodzielność w pracy,
§ możliwość awansu zawodowego,
§ możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CEWAR Więch Sp.J. z siedzibą w Lublinie przy ul. Pancerniaków 1B, Lublin 20-331, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Lublinie-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000897943, kapitał zakładowy: 601.000,00 PLN, NIP 7120158664;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy z dnia z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy;
3) Pani/Pana oferta pracy przechowywana będzie przez okres rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy.
4) Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
6) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak udziału w procesie rekrutacji;
7) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie zespół ds. rekrutacji oraz pracodawca lub osoba upoważniona przez pracodawcę do wykonywania czynności w zakresie prawa pracy;
8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania