Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technolog - Laborant

ikona Dodano: 24.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną/jakościową (ustalanie receptur, norm zużycia surowców i materiałów, dokumentacja technologiczna/jakościowa wyrobów gotowych, dokumentacja HACCP);
  • Zatwierdzanie merytoryczne etykiet – kontrola zgodności z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Nadzór i udoskonalanie procesu produkcyjnego w zakresie technologicznym, jakościowym i procesowym;
  • Wdrażanie działań zgodnie ze standardami polityki jakościowej HACCP, BRC, IFS;
  • Stałe podnoszenie standardów technologicznych oraz bezpieczeństwa jakości żywności;
  • Udział w przeprowadzaniu audytów zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących systemów jakości;
  • Uczestniczenie w procesie reklamacji jakościowych surowców, opakowań, wyrobów gotowych;
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technologicznej/jakościowej oraz parametrów procesu produkcji;
  • Wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych w całym procesie produkcyjnym, analiza i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, technologia chemiczna, zarządzanie jakością, biologia, mikrobiologia);
  • Praktyczna znajomość prawa żywnościowego, standardów jakościowych i bezpieczeństwa żywności; zasad etykietowania produktów spożywczych;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie;
  • Wynagrodzenie stałe oraz comiesięczną premię zadaniową;
  • Niekorporacyjne środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE);
  • Deputaty w postaci produktów oferowanych przez firmę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

Stovit Group Sp. z o.o.

należy do hiszpańskiej Grupy Angel Camacho i działa na polskim rynku od 1979 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów owocowych w różnych odsłonach: dżemy, konfitury, marmolady, jabłka prażone, czy też dodatki do mięs i serów.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na: www.stovit.com.pl oraz www.facebook.com/DzemyStovit

Klauzula informacyjna więcej
Technolog - Laborant
ikonaBydgoszcz