Obecnie dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa z branży meblarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG – KONSTRUKTOR – PROJEKTANT MEBLI
Bogaczewo

Obowiązki
- opracowywanie dokumentacji technologicznej mebli
 - analizowanie procesu produkcyjnego, inicjowanie działań w zakresie poprawy technologii
 - optymalizacja zużycia materiału, czasów operacji itp.
 - działania w zakresie wdrażania standaryzacji i unifikacji w procesie produkcji
 - nadzór techniczny na każdym etapie produkcji
 - tworzenie dokumentacji technicznej
 - optymalizacja przyjmowanych projektów

Wymagania
 - znajomość branży meblarskiej oraz doświadczenie w projektowaniu mebli
 - dobra znajomość rysunku technicznego
 - wiedza na temat kosztorysów oraz wycen mebli
 - wyższe wykształcenie kierunkowe
 - znajomość programów AutoCAD, MS Office, Pallete CAM, 3CAD, Solid Works
 - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy
- umowę o pracę
 - interesujące zarobki
 - możliwość objęcia nadzoru nad działem projektowym
 - ciekawą pracę w zgranym zespole technologów
 - stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem  Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie