Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technik Utrzymania Ruchu

ikona Dodano: 13.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

RTP Company jest wiodącym na świecie producentem niestandardowych mieszanek z technicznych tworzyw termoplastycznych. Zatrudniając przeszło 1600 pracowników w ponad 20 zakładach na całym świecie, dysponujemy specjalistyczną wiedzą i technologią umożliwiającą spełnienie kryteriów nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Technik Utrzymania Ruchu
Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych,
  • Raportowanie usterek i wykonanych konserwacji,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Umiejętność wykonywania napraw maszyn i urządzeń,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, żurawie.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
  • Comiesięczny dodatek do wykorzystania na platformie MyBenefit,
  • Dopłata do automatów vendingowych,
  • System premii kwartalnej,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Premia obecnościowa
  • Premia za polecenie pracownika,
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT,
  • Parking dla pracowników,
  • Spotkania integracyjne.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWrocław
RTP Polska Sp. z o.o.