Firma KH – Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

TECHNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
Kielce
20/2017

Obowiązki:

  • Uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia;
  • Utrzymywanie stanów magazynowych detali;
  • Planowanie kolejności produkcji detali
  • Nadzorowanie technologii wykonania detali;
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych detali.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość programu AutoCad (i pokrewne)
  • Zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność planowania;
  • Praca w systemie zmianowym;
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności;
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Oferujemy:

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adresy Aplikuj oraz Aplikuj o temacie wiadomości: Technik przygotowania produkcji, lub pod numerem telefonu +48 501 180 259

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kielce

KH-KIPPER Sp. z o.o.