Firma Fischer Automotive Sp. z o.o. Sp.k. - uznany, międzynarodowy producent części samochodowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów w siedzibie firmy Mroczków k. Bliżyna (województwo świętokrzyskie) na stanowisko:

Technik prac biurowych- staż za pośrednictwem Urzędu Pracy

Końskie

Obowiązki:

- przygotowywanie potwierdzeń o dostępnym towarze i terminie realizacji zamówień dla klientów;
- odpowiedzialność za wydruk etykiet wg zamówień klienta;
- przygotowywanie dokumentów sprzedażowych;
- wprowadzanie danych do systemu;
- opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji;
- obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie;
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy:

- motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia;
- profesjonalne wdrożenie do pracy;
- nowoczesne narzędzia pracy;
- systematyczne szkolenia;
- realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego;
- rozwój osobisty poprzez pracę w młodym i energicznym zespole w stabilnej, stale rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Fischer Automotive sp. z o.o sp.k dla potrzeb i celów niezbędnych w obecnym procesie rekrutacji i na potrzeby przyszłych rekrutacji tego ogłoszeniodawcy.

Końskie

Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.