Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Technik IT

ikona Dodano: 06.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.

Technik IT
Konstancin-Jeziorna

Obowiązki

• serwisowanie/wymiana sprzętu IT na sklepach
• współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu sprzętu
• wsparcie zdalne użytkowników i użytkowników w biurze
• diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT
• rozwiązywanie problemów z drukarkami, telefonami
• udział w realizacji ciekawych projektów IT

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• podstawowa znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego
• podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej LAN/WiFi
• znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Office
• czynne prawo jazdy kat. B,
• komunikatywność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bony na święta
  • Premia uznaniowa

Klauzula informacyjna więcej
Technik IT
ikonaKonstancin-Jeziorna
Api Market Sp. z o.o.