Firma MBL a/s powstała w 1988 roku i jest wiodącym producentem oraz dostawcą produktów dla przemysłu rehabilitacyjnego. Nasze towary są sprzedawane do ponad 35 krajów na całym świecie. Główna siedziba Grupy MBL mieści się w Danii, posiadamy zakłady produkcyjne  w Polsce i w Chinach. Obecnie w całej grupie MBL zatrudniamy ponad 1450 pracowników, w tym 560 osób w Polsce.

Do naszego zakładu w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik ds. pomiarowych
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny pomiarowej 3D
  • Rozpatrywanie wyników
  • Analiza zużycia maszyn, narzędzi oraz przyrządów
  • Zgłaszanie niezgodności pomiarowych z dokumentacją technologiczną
  • Praca w systemie 2–zmianowym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność programowania maszyn współrzędnościowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Kierownik

Pieniądze szczęścia nie dają ;)

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

Pracownik

Po co taka praca skoro po wyplacie na nic nie stać. Oplacisz rachunki i zostaje stówka na.... kanapki do pracy. Kurde prezesie firmy mbl jak to czytasz i rozumiesz po Polsku to wez sobie do wiadomosci ze ludzie chca zyc godnie a nie od wyplaty do wyplaty. Miedzy nami duzo sie gada. Wszyscy wiedza jak jest. Bieda. Bieda. Bieda. Dajcie nam zarobic my dajemy bardzo duzo od siebie. Dajemy ci utrzymanie. Daj tez nam utrzymanie.