Techniczny specjalista ds. Rozwiązań Retargeting (branża e- commerce)

Techniczny specjalista ds. Rozwiązań Retargeting (branża e- commerce) (Warszawa, 3334902)
Warszawa
Numer referencyjny: KCH/01/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie ruchu oraz zachowań klientów
  • Optymalizacja ścieżki zakupowej oraz maksymalizacja konwersji
  • Przygotowywanie kampanii google ads, facebook ads oraz remarketingowych
  • Analiza efektywności i audyt akcji marketingowych i kampanii sprzedażowych
  • Przygotowanie raportów i rekomendacji oraz weryfikacja ich skuteczności

Wymagania:

  • Doświadczenie w analizie ruchu w ecommerce
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • Mile widziane znajomość Google Tag Manager oraz Doubleclick Campaign Manager
  • Znajomość rozwiązań stosowanych w marketing automation
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google ads lub Facebook ads
  • Wiedza z zakresu tematyki SEM
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość aktualnych rozwiązań e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze reklamy internetowej
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w kierunku roli Team Leadera
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Warszawa

JOBS.PL S.A.