BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska / Praca zdalna

Team Leader Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności

Siedlce

Obowiązki

·      Odsłuch rozmów zakończonych sukcesem,
·      Odsłuch rozmów klientów niezainteresowanych,
·      Opis przesłuchanych rozmów w przekazanej formatce zawierającej pełne dane,
·      Po odsłuchu informowanie agentów o nieprawidłowościach oraz sprawdzanie poprawy w tym kierunku,
·      Kontrola i monitorowanie pracy agentów online,
·      Wylogowywanie pracowników w razie potrzeb i zgłaszanych awarii,
·      Sprawdzanie wykonywanych połączeń w określonym czasie i w efekcie finalnym ich ilość,
·      Kontrola przerw oraz ich odznaczanie w systemie.

Wymagania

·      Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
·     Wykształcenie minimum średnie,
·     Biegła obsługa komputera,
·      Znajomość pakietu Ms Office,
·      Znajomość procesów zarządzania ludźmi,
·      Znajomość charakteru pracy działu Call Center,
·      Umiejętność pracy w grupie,
·      Skrupulatność, szybkość w działaniu, zdecydowanie, analityczne myślenie, zdolność pracy pod presją czasu,
·      Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań.

Oferujemy

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·      Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
·      Możliwość rozwoju,
·      Wstępne szkolenie dla pracowników,
·      Stała pomoc techniczną oraz kadrową.
·      Sympatycznych przełożonych, sporą dawkę nowej wiedzy i ciekawe narzędzia,
·      Dużą samodzielność w działaniu.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Siedlce

BPO NETWORK Sp. z o.o.