Praca Tapicer, Szwaczka - od zaraz

Dodano: 28.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
1700 - 1800 € / miesiąc

Zatrudnimy od zaraz pracownikow na stanowisko:

Tapicer, Szwaczka - od zaraz

Gera

Obowiązki

• Szycie materacy

Wymagania

• Doswiadczenie w branzy !
• Prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu
• Chec podjecia pracy za granica

Oferujemy

• Dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech
• Niemiecka umowe o prace
• Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Wsparcie dysponenta polskojezycznego

Wyrazam zgode na przetwarzanie danych opsobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporzadzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016\679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osob fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przeplywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95\46\WE (RODO).
Gera
Lotus Personalservice GmbH