Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca TANCERKA - HOSTESSA

Dodano: 01.05.2022

Prestiżowy, warszawski Klub Nocny poszukuje kobiet na stanowisko : TANCERKA - HOSTESSA
Kulturalne miejsce.
Jasne warunki pracy.
Tylko taniec.
Bardzo dobre i szybkie pieniądze.

TANCERKA - HOSTESSA
Warszawa

Obowiązki:
- rozmowa z Goścmi
- przedstawianie oferty Klubu w języku polskim & angielskim
- taniec pole dance ( zapewniamy lekcje)

Wymagania:
- bardzo dobra prezencja
- znajomość języka obcego
- uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy i życia
- dyspozycyjność minimum 3-4 dni w tygodniu do pracy

Oferujemy:
- pracę w młodym, zgranym zespole
- kursy taneczne / lekcje prywatne z profesjonalną instruktorką Pole Dance
- szkolenia wprowadzające
- bardzo dobre warunki finansowe
- pracę zgodnie z własnym grafikiem

Zapraszamy na rozmowę bezpośrednio do Klubu codziennie po godzinie 20:00.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Warszawa
New Orleans Gentlemen's Night Club