Operator/Programista CNC F

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Szwaczka krawcowa do pracy w Niemczech od zaraz
Bremen

szwaczka- szycie odzieży ochronnej roboczej
Obecnie dla Naszego klienta zagranicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Krawcowa/ Szwaczka

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- zszywanie i obróbka wykończeniowa produktów;
- obsługę maszyn i narzędzi używanych podczas szycia;
- zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania
-  doświadczenie na stanowisku krawcowa/szwaczka;
- dokładność w wykonywaniu obowiązków;
- zaangażowanie w pracy;
- zdolności manualne:
- gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy
- umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- wsparcie polskiego Koordynatora podczas trwania kontraktu
- pracę w miłej atmosferze;
- dodatek do zakwaterowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” Administratorem danych osobowych jest expertum GmbH oddzial w Polsce z siedzibą ul. Sienna 5a, 70542 Szczecin. W sprawach związanych z danymi proszę kontaktować się pod adresem e-mail szczecin@expertum.de

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bremen

Expertum GmbH Oddział w Polsce