W time2work wiemy, że w pracy spędzasz sporo czasu, pracujemy po to byś mógł czerpać satysfakcje z tego co robisz. :)
Szukasz nowej pracy? Sprawdź, pomożemy Ci ją znaleźć.
Jako agencja pracy dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko krawcowa
. Działamy legalnie pod nr. kraz 13395.
Powodzenia! :)

Szwacz/ka

Radom
wynagrodzenie 5500 zł brutto miesięcznie (około 3900,00 zł netto)

Obowiązki

Podejmij się pracy w szwalni specjalizującej się w konfekcji damskiej. Szyte są tutaj: bluzki, spódnice, spodnie, sukienki, kostiumy, żakiety, płaszcze i akcesoria.
Będziesz pracować na maszynach do szycia firmy Yuki. Jako szwaczka do Twoich obowiązków będzie należeć tylko szycie. Krojeniem materiału zajmują się inne osoby.
Swoją pracę rozpoczniesz od szwalnie, gdzie praktykowana jest praca zespołowa. Każda szwaczka odpowiedzialna jest za szycie danego elementu, po czym przekazuje go innej szwaczce.
Po rozpoczęciu pracy będziesz mieć możliwość przejścia na wzorcownię, gdzie każda krawcowa szyje już cały wzór od początku do końca.
Grafik:

  • od poniedziałku do soboty,
  • od 06:00 – 14:00.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy jako szwacz/ka na maszynach przemysłowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w szyciu na maszynach Yuki,
  • zaangażowanie w pracę,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

Umowę o pracę na akord, co oznacza, że wszystkie składki zostaną Ci odprowadzone, a dodatkowo dostajesz szansę zarobienia tyle ile warte są Twoje umiejętności.
Wynagrodzenie:

  • możesz zarobić nawet 5500 zł brutto miesięcznie (około 3900,00 zł netto),
  • z czego 3800 zł brutto (2700 zł netto) to podstawa, którą dostaniesz każdego miesiąca na 100%!,W końcu ktoś doceni Twoje kompetencje i zarobisz tyle ile tak naprawdę warte są Twoje umiejętności!

Podejmując z nami pracę zyskujesz:
  • opiekę rekruterów na etapie rekrutacji,
  • możliwość zdobycia stałej pracy,
  • brak opłat w trakcie procesu rekrutacji.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiada administrator: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Administrujemy danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie.

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do administratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.pl z prośbą o: dostęp o swoich danych, sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szwacz/ka

Radom

Time2Work Sp. z o.o.