Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Szlifierz konstrukcji stalowych

ikona Dodano: 20.04.2022

Twój zakres obowiązków

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za szlifowanie konstrukcji stalowych elementów wiatraków morskich. Wszystkie pracę prowadzimy na nowoczesnej hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach szlifierskich, lub pokrewnych
  • brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych
  • umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie do pracy
  • własny samochód
  • wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (wysokie składki na ZUS, już od 6,000zł)
  • wynagrodzenie godzinowe 11,50€ netto do 12,00€ netto (na rękę; przy 3 kl podatkowej)
  • mieszkanie opłacone przez pracodawcę
  • dopłaty do przejazdów własnym samochodem 0,30€ /km
  • pracę w przedziale godzinowym ok. 180-190 godz. miesięcznie
  • 50,00€ dodatku za dojazd z Polski do Niemiec
  • premie za polecenie pracownika 150,00€
  • powroty do Polski co 5-6 tygodni na 1 tydzień (elastyczne; do uzgodnienia)
  • wystarczy znajomość języka polskiego w pracy
  • pełna opieka koordynatora na miejscu (meldunki, zgłoszenia do urzędów, pomoc administracyjna i tłumacz w razie interwencji medycznych)
  • profesjonalną odzież roboczą i ochronną
  • możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalnych szkoleń
  • możliwość ubiegania się o niemiecki zasiłek na dzieci
  • całkowicie legalną pracę w stabilnym i renomowanym przedsiębiorstwie
  • pracę w profesjonalnym zespole osób

Klauzula informacyjna więcej
Szlifierz konstrukcji stalowych
ikonaNiemcy
ABM GLOBAL Sp. z o. o. Sp. komandytowa