Praca Szkutnik Laminiarz - Montażysta

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 - 8000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Mirage Boats zajmuje się produkcją łodzi z laminatu oraz z dnem aluminiowym. Zatrudniamy obecnie ponad 250 osób w kilku działach. Nasz główny trzon produkcji to działy produkcji laminatów i montażu łodzi - tu zatrudniamy największą liczbę osób. Posiadamy także  działy mniej liczne takie jak dział cięcia, malowania, stolarnia, modelarnia. Dużą rolę spełnia u nas także magazyn, logistycy oraz dział transportu. Nad wszystkim zaś czuwa administracja oraz kierownicy poszczególnych działów. Wszyscy tworzymy zgrany zespół uzupełniający kompetencje innych, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać tak dopracowane produkty naszym partnerom w Norwegii a oni z kolei wymagającym klientom.

Szkutnik Laminiarz - Montażysta
Augustów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

SZKUTNIK MONTAŻYSTA:

  • kompletacja elementów do montażu
  • przygotowywanie lub obrabianie powierzchni lub elementów przed montażem
  • łączenie, montowanie, lub wklejanie elementów
  • wykańczanie powierzchni, uszczelnianie połączeń pomiędzy elementami
  • czyszczenie i zabezpieczanie elementów przed uszkodzeniem
  • czytanie i  stosowanie się do dokumentacji i instrukcji stanowiskowych
SZKUTNIK LAMINIARZ:
  • ręczne nakładanie żelkotu,
  • cięcie i układanie na formach mat z włókna szklanego,
  • nakładanie żywicy za pomocą wałków - ręczne oraz maszynowe (mokry wałek)
  • rozkładanie instalacji vacum (infuzja)
  • ręczne wałkowanie form - usuwanie powietrza z maty,
  • rozformowywanie form,
  • przemieszczanie wykonanych form

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stoczniowej, lub
  • doświadczenie w branży budowlanej - wykończenie wnętrz, lub
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej - mechanik, lub
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej - montaż, składanie części

OFERUJEMY:

  • przyuczenie do zawodu,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
  • liczne bonusy firmowe m.in dopłaty do paliwa,
  • bezpłatne szkolenia,
  • długoterminowe zatrudnienie.

Augustów
"MIRAGE BOATS W. BYCHTO I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWA