Dodano: 19.01.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
6000 - 9000 zł / miesiąc

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Kadra zarządzająca, Turystyka - Hotelarstwo - Gastronomia poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Szef Kuchni
Wrocław

Wymagania

Wymagania dla kandydata:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • gotowość do szkoleń podnoszących umiejetności kulinarne
  • doświadczenie w pracy jako szef kuchni
  • kreatywność w przygotowaniu potraw
  • aktualna książeczka sanepidu

Obowiązki

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kuchni,
  • umiejętności pracy w zespole, w tym - delegowania, motywowania i kontroli
  • kontrola kosztów i stanów magazynowych
  • przeprowadzanie podstawowych szkoleń pracowniczych
  • zaangażowane w swoją pracę

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Szef Kuchni
Wrocław
Klient GoWork.pl