Praca Sympatyczna seniorka do opieki/ koniec listopada + PREMIA (SL/Ste)

Dodano: 21.11.2021
Umowa zlecenie
Inny
1300 - 1500 € / miesiąc

"ADJO" to firma z siedmioletnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania na terenie Niemiec.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom osobom starszym w ich codziennym życiu, zapewniamy opiekę, pomoc w codziennych czynnościach starając się aby seniorzy mogli godnie spędzać jesień swojego życia.

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Na terenie Niemiec współpracujemy ze sprawdzonymi
i profesjonalnymi partnerami, którzy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu pracy.

Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje na temat podopiecznego, jego miejsca zamieszkania.Podczas doboru zlecenia kierujemy się osobistymi oczekiwaniami naszych pracowników.

Poszukujemy chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w charakterze opiekuna osób starszych.

Sympatyczna seniorka do opieki/ koniec listopada + PREMIA (SL/Ste)
Karlsruhe
(SL/Ste)

Obowiązki

Prowadzenie domu/ gotowanie i opieka:

Do opieki kobieta 97 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, miewa migreny i jest fizycznie osłabiona, ale umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Pani ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz Lift w wannie. Seniorka jest uprzejma, ma sympatyczne usposobienie, jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Lubi rozwiązywać krzyżówki i opowiadać o swojej rodzinie. Mieszka samotnie w mieszkaniu w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu.

OFERTA PRACY od 30.11.2021 na 2 miesiace.
+ PREMIA ŚWIĄTECZNO- NOWOROCZNA

Wymagania

Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

Oferujemy

Ofertę kierujemy do osób z terenu całej Polski, poszukujących pracy w charakterze opiekuna/ki osoby starszej. Zatrudniamy na umowę zlecenie, współpracujemy również z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą (polską lub niemiecką). Gwarantujemy:
-Legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec
-Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy, dostosowane do zlecenia
-Zwrot kosztów podróży/ organizację podróży
- Możliwość zatrudnienia na warunkach polskich lub niemieckich
-Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1 / lub kartę ubezp. IKK i niem. kartę zdrowia
-Możliwość skorzystania z dodatkowego- płatnego ubezpieczenia AVIVA
-Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
-Możliwość wyjazdu na dogodny okres czasu, na miejsce nowe lub sprawdzone

ADJO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Lubelska 52
22-100 Chełm
www.adjo.pl
tel. 0048 82 569 84 79
0048 571 210 480
0048 798 989 797
0048 519 084 034