Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Stolarz renowacyjny na ZZP

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
25 - 30 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Stolarz renowacyjny na ZZP
Amsterdam

Obowiązki

- Praca na umowę ZZP,
- Duży projekt do końca roku,

- Renowacja szpitala w Amsterdamie.
Posiadamy wiele innych projektów.

Wymagania

- Udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku
- Wysoka kultura osobista
- Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego
- Mile widziane VCA
- Własna odzież robocza
- Własne narzędzia
- Własny samochód (1 na team dwuosobowy)
- Zakwaterowanie

Oferujemy

- Wynagrodzenie 25-30 euro netto za godzinę pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
- Opiekę koordynatora polskiego,
- Kontrakt z agencją holenderską.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez firmę Glasco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).