Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Stolarz - OPTIMA WELD II Sp. z o.o.

ikona Sosnowiec
ikona Dodano:przedwczoraj
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Firma
OPTIMA WELD II Sp. z o.o.
 specjalizująca się w pracach specjalistycznych, jest nowoczesnym podwykonawcą stanowiącym silną konkurencję na rynku pracy.

Jeżeli jesteś osoba komunikatywną, cenisz samodzielność i chcesz razem z nami tworzyć zgrany zespół, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Stolarz - OPTIMA WELD II Sp. z o.o.

Sosnowiec
021221

Obowiązki

  • Obsługa maszyn stolarskich
  • Obróbka elementów drewnianych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z praca na stolarni
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy

  • Pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy(wypłacane regularnie i terminowo)
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych(karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

ikonaSosnowiec