Praca Stolarz - Holandia

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
13 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Stolarz - Holandia
Zoetermeer

Obowiązki

- Praca w fabryce przy produkcji ram okiennych, drzwi i szkieletów ścian
- Podstawowe umiejętności stolarskie
- Mile widziana pracowitość i chęć nauki kolejnych stanowisk
- Praca polega na klejeniu i skręcaniu ram
- Praca będzie miała miejsce w mieście Woerden, natomiast mieszkanie w Zoetermeer

Wymagania

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe,
- Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, holenderskiego - warunek konieczny,
- Prawo jazdy kat. B,
- VCA mile widziane,
- Chętnie widziana kultura osobista.

Oferujemy

- Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
- Wynagrodzenie 520 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas ( co pół roku podwyżka ),
- Płatne dni urlopowe + wakacyjne,
- Auto firmowe + karta paliwowa, w przypadku własnego auta, płatna kilometrówka - 19 centów/km
- Odzież firmowa,
- Narzędzia firmowe,
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
- Opiekę koordynatora polskiego.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez firmę Glasco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Zoetermeer
GLASCO Sp. z o. o.