Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją mebli, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stolarz (Belgia)
Hasselt

Obowiązki
Praca polega na montażu u klienta mebli kuchennych i łazienkowych oraz drzwi. Elementy wykonane są z drewna litego i płyt MDF.

Wymagania
• Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku stolarza
• Doświadczenie w pracy z drewnem litym, płytą MDF
• Umiejętność obsługi maszyn stolarskich
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• Min. komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny!)

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie – 14 € brutto
• legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
• możliwe nadgodziny – ekstra płatne!
• dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
• premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
• dodatek rodzinny
• pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
• załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
• stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
• zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
• ubranie robocze

Nie zapomnij dopisać na końcu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmę IMPACT Poland Sp. Zo.o. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

KRAZ nr 275

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Hasselt

IMPACT POLAND Sp. z o.o.