Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją aluminiowych okien oraz moskitier poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stolarz aluminium
Hasselt

Obowiązki:

  • montaż aluminiowych elementów, profili oraz moskitier na drzwi
  • praca w hali produkcyjnej
  • cięcie profili na miarę
  • praca samodzielna
  • praca na stojąco

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność łączenia aluminiowych elementów
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie(13 Euro brutto)
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • ubranie robocze

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).
Stolarz

Jeszcze przed świętami się wybieram przez nich do Belgii. Juz dostałem umowy i wszystko gra. Zobaczymy jak na miejscu. Ktos juz jest tam jako stolarz?

Drewniany_Kloc

Hah, marudy, marudy, marudy... Ja wyjechałem prawie rok temu do Belgii. O nic prosić się nie trzba, jest problem, zglaszam i jest załatwione. Widziałem ja juz takich oszukanych... albo nawaleni jak PKS albo do pracy na kawe przychodzili. Czy to aż tak trudne, żeby zrozumieć ze w pracy sie pracuje? Umowa działa w dwie strony. Pozdro dla Oszukanych i niesłusznie zwolnionych. A Maintec w Belgii można polecić smiało!!!!

Agata

@pracowita.marta nie jestem osobą z firmy Maintec Sp. z o.o., więc Ci nie pomogę. Przez stronę internetową firmy spróbuj się skontaktować w swojej sprawie. @Anonim jesteś pewien, że bez powodu było zwolnienie? Może jednak popełniłeś jakiś błąd, za który firma miała prawo Cie zwolnić.