Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech (branża motoryzacyjna) na stanowisku:

Stolarz 19 eur/h brutto - praca w Niemczech

Ahaus

Obowiązki

• montaż płyt gipsowych (ścianki, sufity podwieszane)
• nakładanie gładzi
• szpachlowanie

Wymagania

• doświadczenie w pracy przy montażu płyt karton-gips min. 2 lata
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• sumienność, dokładność
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• umowę o pracę na pełen etat
• stabilną pracę na dłuższy okres czasu
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• pracę od zaraz (Niemcy zachodnie)
• stawkę 13 eur/h brutto.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Ahaus

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG